Вітаю всіх! Цей тиждень запам’ятався тим, що до музею завітала команда з Тернополя, щоб зняти інтерв’ю або, як кажуть, “архівні відеоматеріали” для внесення гречаних вареників до нематеріальної культурної спадщини. Директор музею разом із жінкою-кухаркою, яка є носієм нематеріальної культурної спадщини, готували цю страву та паралельно розповідали історію та всі нюанси у приготуванні. Це був чудовий досвід, мені сподобався спосіб, як голова знімальної команди режисерувала цей процес. А в перервах між зйомкою я фотографував для документації.
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6113-1024x683.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6125-1024x683.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6167-1024x683.jpg)