Всім привіт! Тиждень видався дуже хвилюючим, оскільки цієї п’ятниці я успішно захистив свою магістерську роботу на тему “Формування просторової компетентності та картографічних умінь і навичок учнів в шкільному курсі історії”. Дуже переживав, але вийшло чудово – отримав відмінну оцінку, і я радий, що це вже позаду. Тепер залишилося гарно представити наш міні-проєкт на зустрічі у Києві, тому зустрінемося там.
To be continued!
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_5447130073615420550_y-768x1024.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_5447130073615420544_y-1024x768.jpg)