Ну ось і все, фінальна зустріч в Києві завершилась, проєкти ми презентували. Що хочу сказати, не зовсім виступив так, як хотів, через свою фобію до виступів перед публікою, але в цілому це не вплинуло на враження від проєкту. Експертам сподобалась ідея і реалізація проєкту, і вони високо оцінили наші старання.
Мені було приємно працювати в команді з Ігорем та Євою, і я від першого дня, коли ми зустрілись, знав, що у нас вийде чудова робота. Особливо хочу подякувати Єві, тому що без неї цей проєкт би не вдався. Вона, як лідер, витягнула на свої плечі деякі питання і взяла на себе великий обсяг роботи, за що я її сильно люблю і поважаю.
Дякую всім за одну з найкращих подорожей в моєму житті протягом цього півріччя. Бажаю нам всім ще не раз зустрітися в житті і зробити щось спільне. Всіх кріпко обіймаю, і як завжди, to be continued!
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_5458597752259859492_y-768x1024.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_00-09-18-401-1024x768.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_00-09-16-145-768x1024.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_00-09-16-999-1024x768.jpg)