Привітики! Погода на тижні вже змінилася на осінню і стало чуть холодніше, а робота продовжувалася. Цілий тиждень я плідно працювала. Досканувала малюнки Зеновіїї Юськів та фотографувала речові матеріали, а саме посуд. Найбільше було тарілок, з ними цікаво працювати, але є переживання щоби не побити нічого.
Ще я оцифрувала Євангеліє 1690 року. І внесла його на платформу Museum Digital. Поки я сканувала то не могла налюбуватися цим стародруком. Там не тільки гарні ілюстрації а й є написи від руки чорнилом.
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_3420-683x1024.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_3424-683x1024.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/09/IMG_3428-1024x683.jpg)