Вітаю! Цей тиждень був спокійний. Я робила порядки на своєму робочому столі. Відбирала фотографії, що залишилися, та відсортувала їх в електронний каталог. Також писала інвентарні карточки. Загалом робила те, що завжди залишала на потім.
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/11/Без-назви-682x1024.jpg)
Вітаю! Цей тиждень був спокійний. Я робила порядки на своєму робочому столі. Відбирала фотографії, що залишилися, та відсортувала їх в електронний каталог. Також писала інвентарні карточки. Загалом робила те, що завжди залишала на потім.