Отже, робота з оцифровки місцевої періодики триває. На цьому тижні виклав скановані копії газети “Днепровская молва” (1899-1901) та підшивку українського часопису “Дніпрові хвилі” за 1910-1911 роки.
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/11/image00065-1-694x1024.jpg)
Серед іншого тиждень виявився насиченим у роботі над міні-проектом victory.victims. Цього тижня в складі робочої групи провели декілька зустрічей, аби узгодити концепцію виставки, дизайн сайту та розподілити обов’язки за напрямами. Склали орієнтовний бюджет на виконання проекту.
10 листопада я також записав ще одне інтерв’ю для усно-історичної частини memory.victims з Шевчуком Анатолієм Федоровичем (1941 р.н.), який поділився зі мною власним досвідом (пам’яттю) та думками з приводу святкування 9 травня.
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/11/e7dbbc17-807a-4830-be5c-c797d47ccaea-1024x771.jpg)