Перейти до вмісту

Суми: звіт 3.07 – 7.07

 

Я, Лашина Вікторія, як стажистка Сумського краєзнавчого музею, долучилася до участі у цифровому освітньому проекті #memorysavers (Збережена пам’ять), що націлений на оцифрування, збереження та просування культурної спадщини України. Програма проводиться спільно з Центром цифрової історії, SUCHO (Збереження української культурної спадщини онлайн), фінансується з коштів EVZFoundation (Фонд Пам’ять, відповідальність, майбутнє).

Будучи студенткою кафедри Історії  Сумського державного університету отримаю перший досвід роботи в музейному закладі, ознайомлюся з методами цифрової інвентаризації музейних зібрань, основами фотографічної справи і цифрової обробки фотознімків. В рамках проєкту #MemorySeversUA  я долучилась до освітньої програми «Введення в цифрову інвентаризацію музейних зібрань», що триватиме протягом 3 місяців і націлена на удосконалення знань та умінь у сфері інвентаризації, дигіталізації і цифрових проєктів.

В перший день свого стажування я дізналася більше про роботу в музеї. На вебінарі я ознайомилась з новою для себе платформою для цифрового збереження даних – Museum-digital,  інтерфейсом цієї платформи та функціями, почала практикуватися в оформленні актів прийому.