Вже рахуються останні дні пригоди, якою ми жили ці всі шість місяців. За два тижні я фотографувала групу Тканин і в більшості то були рушники, зараз перебираю ці фото. Новорічний настрій не дає сумувати, тому все має буде круто і на висоті!
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/ТК-7016КН-273373-683x1024.jpg)
Вже рахуються останні дні пригоди, якою ми жили ці всі шість місяців. За два тижні я фотографувала групу Тканин і в більшості то були рушники, зараз перебираю ці фото. Новорічний настрій не дає сумувати, тому все має буде круто і на висоті!