Підійшов до завершення черговий тиждень стажування за програмою Memory Savers UA 💙💛 Наразі можу сказати, що робота в музеї стала для мене як терапія…😅 Я зосереджена на кожному кроці та неквапно йду за планом. Це так заспокоює!
Ці дні я мала досить насичений графік та цікаві знайомства, які однозначно будуть корисні для мене, у тому числі під час оцифрування фондів музею. Поки що я редагую фото та в процесі занесення їх на платформу Museum Digital (скоро ви зможете побачити їх в загальному доступі). Відвідую щотижневі воркшопи, які наповнені цінною інформацією!
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG-2225802972c2f7c0ccff11e55f16f0bd-V-768x1024.jpg)
Також Прилуцький краєзнавчий музей імені Василя Івановича Маслова реалізує ще один проєкт за підтримкою УКФ, де я також роблю свій внесок у роботу та допомагаю компанії SKEIRON. Насамкінець знайомство з Акімом Галімовим!
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230722_213528_377-768x1024.jpg)
SUCHO – Saving Ukrainian Cultural Heritage OnlineЦентр цифрової історії EVZ Foundation