Вітаю! Тиждень пролетів надто швидко через те, що є купа справ. На носі захит магістерської та скорочений час роботи на тижень у проєкті прискорює часоплин. Цей тиждень був цікавий тим, що у музеї відбувається оновлення залу природи, особливо чудово, що над цим працює відомий художник, Ярослав Жупанюк. Розмальовує і привносить естетику в зал, який давно прагнув змін. Тому всім раджу завітати в наш музей та насолодитися роботою митця.
To be continued!
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5437-1024x683.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_5450-1024x683.jpg)
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/10/photo_5226916470305443409_y-768x1024.jpg)