Наша крайня зустріч в Києві була яскравою, але короткою. Ми презентували наші творіння, і мені було трішки сумно і постійно було питання:”Невже кінець?”.
Після презентації нашого проєкту Victory victims ми видихнули з полегшенням, почули думку експертів і знаємо, що нам потрібно допрацювати чи виправити.
Я щиро сподіваюся, що це була не остання наша зустріч і ми ще раз зустрінемся всі разом в новому місті і з натхенням на нову роботу!
![](https://memorysavers.sucho.org/wp-content/uploads/2023/12/photo_5467866918749852189_y-1024x566.jpg)